+359 (0)2 997 70 72[email_protected]

ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ ЗА ОБЩИНСКИ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020 ГОДИНА

РайонУчилищеТрите имена на ученика Клас, в който се обучава ученикътРезултатиПодал декларация за съгласие - да/не
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Божидар  Славов IV21ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Белислава  СариеваIV20ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Аделина  ТодороваIV19ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Йорданка  НайденоваVI18ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Юлиян  ГеоргиевIV16ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Мия  КостоваIV16ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Елена  Калайджийска VI14.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Марая  ГеоргиеваIV14ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Анна  ДимитроваIV13ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Георги  ГеоргиевIV13ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Иво  ЙовевIV13ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Михаела  ВладимироваVI12.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Кристина  ВасилеваVI12ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Делян  ДелчевIV11ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Йоана  МерасчиеваIV11ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Виктор  МетевVII10ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Лилия  ГеоргиеваIV8.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Владислав  КоларовIV8.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Александър  НиколовVI8.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Стефан  Василев VII8ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Мишел  Петрова IV7.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Любомир  ТодоровIV7.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Деян  КостовIV7ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Теодор  ТръпковIV7ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Александър  НикифоровIV7ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Денислав  ВасилевIV7ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Кристиян  АлександровIV6.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Теодор  ТрендафиловIV6.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Емилиян  ГригоровIV6.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Андреа  КатроваIV6ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Андреа  Рангелова IV6ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Максим  ДиковIV5.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Кирил  СадонковV5.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Браян  ТодоровIV5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Миа  ГанчеваIV5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Богомил  МладеновVI5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Лукас  КовачевIV4.5ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Всемира  ДечеваVII4ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Димитър  РангеловIV3ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Виктор  НиколовIV2ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Валентино  Ковачев VI2ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Мартин  КоларовVI2ДА
район Банкя78. СУ "Христо Смирненски"Никол  ВидиноваV1ДА